FERONERIE SPECIALIZATA

accesorii tehnice pentru mobilă

Scopul acestei divizii este de a furniza feronerie tradițională, distribuită în toată țara, cu accesorii pentru construcția, repararea și asamblarea mobilierului în pachete convenabile concepute, conform unei logici vizuale, pentru a facilita vânzările „contra”.

Cunoaștem bine valoarea hardware-ului tradițional, experiența pe produs și relația directă cu clientul.

Din acest motiv, noul catalog de produse, disponibil acum online, a fost reproiectat pentru a anticipa nevoile principale ale acestui anumit canal comercial:

  • Cea mai bună diviziune în familii pentru identificarea ușoară a produsului.
  • Introducerea de articole noi și implementarea altora deja prezente.
  • Optimizarea fotografiilor produsului pentru ca imaginile să fie mai definite.

Printre principalele servicii oferite pentru hardware specializat:

CATALOG DIY

CATALOG GENERAL

PRIVATE LABEL

PROMOTII ÎN CURS

VIDEO DIDACTICE

REFEREN

Carlo Sivero

Carlo Sivero

Director de vânzări

carlo.sivero@comferut.it
0442 338311

Fausto Dal Barco

Fausto Dal Barco

Area Manager

fausto.dalbarco@comferut.it

Elena Faccioni

Elena Faccioni

Ufficio Commerciale

commerciale@comferut.it

Laura Tomezzoli

Laura Tomezzoli

Ufficio Commerciale

commerciale@comferut.it

REPREZENTANȚI

Abruzzo

Lari Filippo – filippolari@gmail.com
tel. 335.8221600 – fax 055.2049805

Landi Francesco – landifrancesco@landifrancesco.it
tel. 335.6096104 
 – fax 055.2049805

Calabria

Schipani Luigi – luschipani@gmail.com
tel. 337.875938 – fax 098.4403857

Campania

Battiloro Michele – info@battiloromichele.it
tel. 335.5239191 – fax 081.7877396

Emilia Romagna

Ruscelli Massimo – ruscellimassimo@libero.it
tel. 335.7778241 – fax 055.2049805

Lazio

Pompei Alessandro – alessandro.pompei@libero.it
tel. 335.5767217 – fax 06.5148205

Pompei Herbert – pompeirap@pompeirap.it
tel. 335.5767219 – fax 06.5148205

Rotoloni Paolo – rotolonipaolo@gmail.com
tel. 335.5767218 – fax 06.5148205

Marche

Lari Filippo – filippolari@gmail.com
tel. 335.8221600 – fax 055.2049805

Landi Francesco – landifrancesco@landifrancesco.it
tel. 335.6096104 
– fax 055.2049805

Puglia

Berardi Luciano – beraluc@libero.it
tel. 339.3764117 – fax 080.4954526

Sardegna

Nessi Giulio – nessi.giulio68@gmail.com
tel. 329.8238908 – fax 070.42413

Sicilia

Panzarella Salvatore – panzarellasalvatore@tin.it
tel. 335.206530 – fax 091.8114950

Toscana

Lari Filippo – filippolari@gmail.com
tel. 335.8221600 – fax 055.2049805

Landi Francesco – landifrancesco@landifrancesco.it
tel. 335.6096104 
– fax 055.2049805

Umbria

Lari Filippo – filippolari@gmail.com
tel. 335.8221600 – fax 055.2049805

Landi Francesco – landifrancesco@landifrancesco.it
tel. 335.6096104 
– fax 055.2049805

AI NEVOIE DE AJUTOR?

COMFERUT s.r.l. - Via Sangallo 14
37053 Cerea (VR)  Italy
Tel. +39 0442 33 83 11 - Fax +39 0442 33 29 36 comferut@comferut.it

Capitale Sociale € 1.100.000 i.v.
REA VR -230221 - CF e P.IVA 02303880237
codice SDI: M5 I T O J A

Politica de Confidențialitate

14 + 13 =